Kırım Tadilat İşleri

Firma olarak sizlere şap kırımı, fayans kırımı ve duvar kırma hizmetlerini ekonomik ve profesyonel bir şekilde sunuyoruz. .

Duvar kırımı alanında yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, inşaat alanlarında, evlerde, iş yerlerinde, villalarda, bahçelerde ve diğer her türlü mekanlarda gereken tüm kırım işlerini sizler için yapıyoruz. Teknik anlamda uzman ve uygulamada tecrübeli ekibimizle sizlere kırım ve yıkım alanında en iyi hizmeti veriyoruz.

İlkeli çalışma anlayışı ile hareket ediyor ve işimizi profesyonel bir ekiple ve profesyonel ekipmanlarla yapıyoruz. Kalite, güven, temizlik, teknolojik olma, profesyonel olma ilkeleri ile hareket ederek müşteri memnuniyetini yüzde yüz sağlıyoruz. Hizmet sunmada müşteri odaklı hareket eden bir firmayız.

 

Duvar Kırım Birim Fiyatı 

Duvar kırımı birim fiyat belirlemede öncelikle beklentilerinizi karşılamaya çalışıyoruz. Her türlü duvarlarınızı en uygun birim fiyat ile kırıyoruz. Evlerde, ofislerde ya da diğer mekanlarda bazı duvarlarınızı kırıp tasarımı değiştirmek istediğinizde sizlerin yanında oluyoruz.

Her bir personelimiz bu alanda uzman ve yıllardır sizlere yıkım alanında hizmet sunan kişilerdir. Memnuniyetiniz sağlamak bizlerin önceliğidir.Fayans kırma, şap kırma ve diğer her türlü kırma ve yıkma işlemlerinde sizlere en ekonomik fiyatları sunuyoruz. Maliyetlerin inşaat sektöründeki öneminin farkında olan bir firma olarak sadece kendimizi değil; sizleri de maliyet konusunda düşünüyoruz.

 

Duvar Kırım Malzemeleri

Duvar yıkım hizmetimizde en yeni teknoloji ve en verimli araçları be aletleri kullanıyoruz. Karot makinesi, hilti ve beton kesme makineleri ile kusursuz bir yıkım hizmetini yerine getiriyoruz. Uzman çalışanlarımızla sizlere bu alanda hizmet sunarken, aynı zamanda en yeni teknoloji aletleri de kullanarak verimliliği arttırıyoruz. Böylelikle zaman konusunda da tasarrufa giderek, inşaat alanında diğer işlerin aksamasını engelliyoruz.

Her zaman bu alanda yenilikleri takip ediyoruz ve günden güne kendimizi daha iyi geliştiriyoruz. Bu alanda kullanılan yeni yöntemleri ilk olarak kullanan bir ekip olamanın haklı gururunu taşıyoruz. Fayans kırma makinası ile zemine ve çevreye herhangi bir zarar vermeden en kırılmaz olan fayansları, şapı, betonu, duvarı kolayca kırıyoruz.

 

Moloz Atma

Moloz taşıma ve atma hizmetini de sizlere sunuyoruz. Özellikle kırım ve yıkım faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan inşaat atıklarını da yine bizzat taşıyıp atarak kusursuz bir hizmet üretiyoruz. Bizimle çalıştığınızda moloz atmanın da getirdiği ekstra külfeti de ortadan kaldırmış olacaksınız. İşimizde çevresel faktörleri ve temizliği de öncelikli olarak ilke edinen bir ekibiz. Özellikle çevrede oluşabilecek kir ve atıklara karşı önlem alıyor ve en kısa sürede onları ortadan kaldırıyoruz.

Molozları da kesinlikle yasal sınırlar çerçevesinde ortadan kaldırıyoruz. Belediyenin belirlediği moloz alanlarında yasal olarak çalışıyoruz. Bu sayede diğer firmalar gibi moloz atma cezası gibi riskelerle karşı karşıya bırakmıyoruz. Moloz taşıma ve atma faaliyetlerimizi de en uygun araç ve ekipmanlarla sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

 

Duvar Kırım

Fayansı kırımı duvar kırımı, şap kırımı ve tadilat gibi hizmetleri yerine getiriyoruz. Yeni inşaat yapılmasında, var olan bir binanın yıkılmasında ya da ev ve ofislerde düşünülen değişikliklerde bu hizmetleri yerine getiriyoruz. Uzman ekinimizle bu hizmetleri pratik bir şekilde sizlere sunuyoruz. Kaliteli hizmet sunma anlayışı çerçevesinde kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

 

Duvar Kırma Firması

Fayans kırma duvar yıkma, duvar birleştirme, şap kırma ve beton kesme firmaları arasında yapabilirliği ve kalitesiyle farkını ortaya koyan bir firmayız. Her il ve ilçeden bizlere ulaşabilir ve kaliteli hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Temiz ve garantili bir kırım, yıkım ve moloz atma hizmeti için bizlere her yerden her zaman iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.